POHJOISMAISET RAKENNUSPÄIVÄT
Suomen osasto r.y.

 

 

Linkkejä

Koti   Järjestöstä   Historia   Seuraava(t) tapahtuma(t)

 

JÄSENET


Helsingin kaupunki
Puuinfo Oy
Rakennusinsinöörit ja -arkkitehdit RIA r.y.
Rakennusteollisuus RT r.y.
Rakennustietosäätiö RTS
Senaatti-kiinteistöt
Suomen Arkkitehtiliitto SAFA r.y.
Suomen Rakennusinsinöörien Liitto RIL
Suunnittelu ja konsultointiyritykset SKOL ry
Tekniikan Akateemiset TEK
Tekniska Föreningen i Finland rf
Ålands landskapsregering


HALLITUS


Puheenjohtaja:
Stephan Horn, arkkitehti SAFA
Arkkitehtitoimisto Stephan Horn Oy
p. 010 420 8840
stephan.horn@arkhorn.fi

Varapuheenjohtaja:
Juha Pulkkinen, projektipäällikkö
Helsingin kaupunki, Talous- ja suunnittelukeskus
juha.pulkkinen@hel.fi

Juha Karilainen, rakennustekninen johtaja
Wienerberger Oy Ab
p. 09-56 558 782
juha.karilainen@wienerberger.com
www.wienerberger.fi

Juha Luhanka, toimitusjohtaja
Rakennustuoteteollisuus RTT r.y.
p. 09-129 9302
juha.luhanka@rakennusteollisuus.fi
www.rakennustetollisuus.fi

Matti Rautiola, yliasiamies
Rakennustietosäätiö RTS sr
matti.rautiola@rakennustieto.fi


Teemu Vehmaskoski, johtaja
Suomen Rakennusinsinöörien Liitto RIL
www.ril.fi

Maria von Knorring
, viestintäpäällikkö
Helsingin kaupunki, Rakennusvirasto
www.hkr.hel.fi


Sihteeri:
Aija Hellman, koordinaattori
Rakennustieto Oy
p. 0207 476 382
aija.hellman@rakennustieto.fi
www.rakennustieto.fi

 

 

päivitetty 29.11.2016